Conventions and Meetings | Board and Officers | Documents | History | Contact



Voting Board Members

Here are our current voting board members:

Name Term Expiry
Dee Astell 2 years August 2021
Woody Bernardi 3 years August 2023
Mark Boniece 2 years August 2022
Kathy Richardson 3 years August 2022
Paul Tanton 3 years August 2021

Officers

Here are our current serving officers:

Name Position(s)
Dee Astell Vice President
Hal C. F. Astell Secretary
Woody Bernardi President
Mark Boniece Vice Chair
Kevin McAlonan Treasurer
Kathy Richardson Assistant Vice President
Paul Tanton Chair

Committee Heads

Here are our current co-ordinators and committee heads:

Name Position(s)
Dee Astell Social Media
Hal C. F. Astell Financial Review, Webmaster
Stephanie Bannon Bylaws & Policies, Positions
Woody Bernardi Database, Fundraising
Mark Boniece Quartermaster, Strategic Planning, Street Team
Paul Tanton Google, Social Media




(c) LepreCon, Inc. 1975-2017
Last update: 2nd August, 2020